Msza św. o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny dla uczniów naszego
Gimnazjum, ich nauczycieli i rodziców, będzie sprawowana w naszym Kościele czytaj całość
Pielgrzymi Grupy Zielonej serdecznie zapraszają na tradycyjne Apele, które
odbywać się będą w naszym Kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30,
natomiast w piątek modlitwa apelowa będzie miała miejsce... czytaj całość